F T I P I

25. dubna 2007 v 17:59 | Robbie |  HA HA HA
Tadyk je pár vtipů, který se mi hodně líbily. Snad to u vás bude stejný:) Časem sem rozhodně nějaký přidám a taky možná nějaký odeberu..podle nálady...určitě mi ty starý budou připadat příště strašně trapný:) Ps:dole jsou weby s vtipama...ale myslím, že skoro nemá smysl, pač jen, když zadáte do vyhledávače slovo vtipy, máte vystaráno na celý den, pokud chcete aspoň zběžně projít všechny ty adresy...
 • Po roce se vrátí manžel z montáže a žena ho přivítá v náručí s malým černouškem. Manžel se ptá, co že to má být. Manželka říká: "No, když jsi byl posledně doma, tak jsem otěhotněla a narodilo se nám miminko. Jelikož jsem měla málo mléka ke kojení a vedle mne v porodnici ležela černoška a ta ho měla dost, tak kojila naše malé a ono zčernalo." Manžel radostnou událost sděluje své matce a vysvětluje jí, jak miminko zčernalo. Matka mu odpoví: "Víš synu, když jsi se narodil, tak jsem měla taky málo mléka a tak jsem ti dávala kravské mléko. Ale že z tebe bude jednou takový vůl, to jsem netušila!"
 • V nemocnici potká neurolog kolegu gynekologa a říká mu: "U nás je to na nervy. A jak u vás?
 • Když jsem byl mladší, nenáviděl jsem účastnit se svateb. Tetičky a známé babičky chodily ke mně, štípaly mě do tváře, smály se a říkaly: "Ty budeš další." Přestaly s tím, když jsem jim na pohřbech začal dělat to samé
 • Paní si objedná do bytu montovanou skříň. Přijedou, namontujou, žena zaplatí, odjedou. Najednou projede pod okny tramvaj a skříň spadne. Co teď? Manžel není doma, tak skočí pro souseda, ať jí pomůže. Soused zvedne skříň a připevní ji vrutama ke zdi. Projede tramvaj a skříň zase spadne. Soused říká: "Víte co, já to přimontuju, vlezu do skříně a kouknu, ktery vrut povoluje první a tam pak dáme větší." Žena souhlasí a že půjde zatím postavit na kávu. Vtom se vrátí manžel, vidí na stole prostřeno na kávu a novou skříň. Otevře ji, tam soused. "Co tu děláte, sousede?" zařve. Soused se zamyslí a pak povídá: "Víte co, dejte mi rovnou přes hubu, protože když vám řeknu, že tu čekám na tramvaj, tak mi stejně neuvěříte."
 • Pepíček vejde do kabinetu ve škole a říká: "Soudružko učitelko, chtěl bych se s váma vyspat!" Učitelka mu vrazí facku a říká: "To je za soudružku. A teď na to pojď, zelenáči!!!"
 • Novomanžel první den po svatbě chce udělat doma pořádek. Zavolá si manželku do kuchyně a povídá: "Tady na tomhle stole bude každej večer večeře, ať sem doma, nebo ne! Manželka ho odvede do ložnice a opáčí:" Souhlasím, a teď moje pravidlo - tady v týhle posteli se každej večer budu milovat, ať seš doma, nebo ne"
 • Učitelka nakreslí na tabuli zeměkouli.
  "Tak, co jsem to nakreslila?" ptá se dětí.
  Přihlásí se Pepíček: "Prdel?"
  Učitelka se rozpláče a vyběne ze třídy. Za chvíli přiběhne pan ředitel a křičí: "To se dělá, dohnat učitelku k slzám? A kdo nakreslil na tabuli tu prdel?"
 • Jaký je rozdíl mezi citrónem a sekretářkou? No...citrón se nejdřív přeřízne a pak se líže...a sekretářka píše na stroji
 • Chlubí se tři babičky vnoučaty. Ta první povídá: "Můj vnuk bude určitě zahradník. Pěstuje mák a konopí, pořád to zalévá, hnojí, různě tomu přisvěcuje..." Ta druhá říká: "Ten náš bude určitě doktor. Má všelijaké zkumavky, kahany, prášky, vodičky a injekce a pořád si s kamarády něco píchají..." A ta třetí říká: "To ten náš bude určitě řidič. Vždycky si namočí hadr v benzínu, omotá si ho kolem hlavy a volá: Babi, nerušit, teď přijde jízda!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačííííííííí Kačííííííííí | E-mail | Web | 9. srpna 2008 v 10:28 | Reagovat

Ahojky !!! Super blogííííís !!! Fakt, je moc hezounkej !!! Plsky koukni se taky na muj, prodávám LEVNĚ věcičky z korálků !!! Pro první zájemce sleva !!! Papa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama