Listopad 2007

Troška psychologie

11. listopadu 2007 v 20:59 | Robbie |  Zajímavosti
Zrovna si pročítám listopadový číslo jednoho internetovýho časopisu a docela mě to zaujalo. Říkám si, že vlastně přece nejsem sám, komu by se to mohlo líbit, a tak...pokud si rádi čtete články o tom, jak si udělat v životě pořádek a být šťastnej, tak tadyk je něco pro vás. Stránka, která na vás vybafne je psaná podezřele vlezdoprdelistickou formou, ale to, co se za ní skrývá, mi přijde moc fajn. Prostě se zaregistrujuete a oni vám budou každej měsíc na mail posílat časopis v PDFku (formát elektronický knihy..kdybyste na to neměli progármek, tak tam to všechno je)... Jsou tam hlavně takový motivační články a i když je to asi spíš pro dospělý, pač je tam často o rodinnejch financích a tak, určitě si tam najdem svý i my, vázaní spíše školou a náladami, než půjčkami na bydlení...

jinak ještě jedna moc pěkná, uklidňující písnička na relax::

UDG se činí: turné a nový video (!!VAROVÁNÍ: šíleně dlouhý úvod v podobě ještě šílenější úvahy o náladách:))

11. listopadu 2007 v 19:58 (Ne)aktuální aktuality
Přiznávám, že poslední dobou to tu hodně flákám:-( Mých standartních plus mínus 12,15 návštěvníků za den hapalo tak na 7 a já se vlastně vůbec nedivim. Dokonce myslím, že to tu flákám ještě víc, než ve škole a to už je pěkná hamba-P Ale já toho fakt dělám spoustu. Furt něco dělám. Jen prostě nestíhám vše, co bych chtěl, pač škola je pomalu od měsíčku do měsíčku, a tak si musím utvořit priority. Ony priority se ale (možná naštěstí) sem tam mění, kymácejí, vyklají a to se pak stane, že jeden měsíc například ve volným čase furt trénuju na kytaru a na blog kašlu a další měsíc zas trénuju míň a víc si tady piplím svoje stránečky... Jaký období mám teď...je asi celkem znatelný, ale třeba naopak minulej měsíc byl fakt hodně plodnej. Jako bych si "měsíční plán::-)" splnil na 200 procent a teď toho zneužíval a nic nepsal. Já vím, že můj blog není nic důležitýho, takže jde spíš o to, že jeden měsíc píšu hodně, takže další měxíc mě to tolik neba, ale stejně mi přijde, že je v tý nerovnováze něco víc. (Je to) něco jako počasí. Jeden rok ruská zima a další rok jen takový exotický chladno s pár mokrejma vločkama sněhu. Střídá se to. Podle dnešní bílý tmy to vypadá na tu krapet ostřejší ziminu, ale kdo ví. Každopádně s Martinem na bílým koni se fakt letos trefili, pač opravdu dneska (11.11) začalo sněžit, jak na povel pověstem. Ale zpátky k "psacím" a "nepsacím" obdobím.
Nevím proč to tak je...asi to bude něco jako biorytmy, kterejm jsem nikdy moc nevěřil. A nezasahuje to jen do mých koníčků. Zasahuje to do celýho mýho života. Čím jsem však starší, tím víc se mi tyhle období daří využívat ve svůj prospěch nebo v lepším případě mírnit. Štve mě totiž, když si naplánuju, že budu dělat to a to a nakonec na ono to a to vůbec nemám náladu a nevím, co dělat smysluplnýho, na co bych tu náladu zrovna měl nebo v lepším případě sice nedělám to plánovaný to a to, ale najde se alepoň nějaká náhrada. Třeba teď. Chtěl sem psát o UDG a místo toho.... No...smůla......tak tedy UDG:
Pro mě taková obyčejná fajn kapela, ale protože jsem se náhodou dočetl, že právě vyrazili na turné a mají novej klip, je nejvyšší čas zachránit listopadovou slabou úrodu a využít té události. Pokud jste z Brna jako já, tak právě pro vás je nejbližší koncert. Bude v pátek 15.11 na Musilce, nevim v kolik hodin, jsem popravdě moc línej to zjišťovat:-) no a celý rozpis turné kromě jednoho již odehraného koncertu je pak následující:

15. 11. Brno, KD Musilka
16. 11. Třebíč, B klub
17. 11. Moravské Budějovice, Pogobar
21. 11. Praha, Lucerna Music Bar
23. 11. Aš, klub Klubíčko
24. 11. Hradec Králové, klub U Cikána
30. 11. Plzeň, KD Šeříkovka
1. 12. Blansko, festival
8. 12. Herálec

13. 12. Ústí nad Labem, klub Ulita
15. 12. Chlumec nad Cidlinou
31. 12. Plzeň, Silvestr radia Kiss Proton

UDG mají taky nový klip. Jedná se o video k věci "Kurtizána", která pochází z jejich druhého alba "Buď a nebe" Klip je částečně animovaný a částečně hraný. "Myslím, že jak píseň, tak i klip k ní patří k tomu nejlepšímu, co se nám s kluky zatím povedlo. Věřím, že se klip bude líbit, ale zároveň myslím, že část fanynek bude zklamaná, protože se v něm místo členů UDG objevují jen tenisáky," nechal se slyšet bubeník kapely, Jugi.
Originální klip bohužel na YouTube zatím není, tak aspoň známější "Předměstí":